Strona głównaKsięga gości

Księga Gości


 

Serdecznie zapraszam wszystkich odwiedzających stronę do umieszczenia pamiątkowego wpisu w poniższej Księdze Gości.

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Możliwe, że Twój wpis będzie widoczny w księdze gości dopiero po przejrzeniu go.
Zastrzegamy sobie prawo do edycji, usuwania lub niepublikowania wpisów.
5 wpisów.
Andrzej Andrzej z Londyn napisał/a 1 listopada 2022 o 12:12
Regionalne eksponaty sa bardzo ważne, zachowuje kulturę dla potomnych
Ewa i Mirek Pietrzak Ewa i Mirek Pietrzak z Warszawa napisał/a 17 października 2021 o 13:13
Asiu! Gratulujemy tak wspaniałego zbioru. podziwiamy i jesteśmy dumni, że mamy w rodzinie osobę kreatywną, która stworzyła i nadal rozwija tak ważną i potrzebną placówkę.
Tadeusz Zalewski Tadeusz Zalewski z Garwolin napisał/a 30 sierpnia 2021 o 11:00
Asiu! Z całego serca winszuję, gratuluję i podziwiam. Wreszcie Twoja praca, Twój trud, zapał i zaangażowanie w gromadzeniu tego co za chwilę zniknie bezpowrotnie, został pięknie i fachowo zaprezentowany na stronie internetowej. Dzięki temu świat się dowie że w Garwolinie są ludzie, dla których nasza tradycja, kultura, "moja skarbnica przeszłości" jak to określiłaś, jest bardzo droga i jest bardzo ważną częścią naszej tożsamości. Chwała Ci za to. I znowu wyszło że: Wie to wróbel, wie sikorka, Dzięcioł, sowa nawet dzwoniec, W Garwolinie najważniejszy, Był i będzie zawsze "KONIEC".
Martyna Martyna z Warszawa napisał/a 16 czerwca 2021 o 10:10
Dzien Dobry ,mialam przyjemnosc odwiedzic w weekend Izbe Regionalna w Garwolinie prowadzowną przez p.Joannę i bylam zachycona iloscia ,zebranych tam eksponatow ,sa tam takie unikaty ,ktorych Ja rocznik 72 ,nigdy nie widzialam,bardzo polecam obejrzenie duzej kolekcji rzeczy ktore byly obecne uzyciu 100 lat temu ,jest to mila foma spędzenia czasu i poznania historii.BARDZO POLECAM
Zbigniew Zbigniew z Garwolin napisał/a 1 maja 2021 o 13:33
Piękna strona www autorstwa Agnieszki Turek jeszcze bardziej zachęca do odwiedzenia Izby Regionalnej Joanny Skwarczyńskiej. Zapraszam w imieniu realizatora projektu - Stowarzyszenia Wspólnota Powiatowa w Garwolinie.
separator